Kosmetyczny Biskupiec | Aromaterapia
192
page-template-default,page,page-id-192,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Aromaterapia

Najcenniejszą zaletą olejków eterycznych z której korzysta obecnie kosmetologia, jest zdolność przenikania składników przez naskórek  do głębiej położonych warstw skóry.

Odpowiednio  dobrane mieszanki   stymulują naturalne procesy odnowy komórkowej i mikrokrążenie, a także oczyszczają  naskórek. Olejki eteryczne są pozyskiwane z natury i składają się z małych cząsteczek ( naturalne terpeny i ich pochodne, które są podstawowymi składnikami) i dlatego , łatwo przenikają przez skórę. Esencje indywidualnie dobrane przenikają do krwiobiegu i w ten sposób wywierają działanie ogólne, oraz pobudzają układ odpornościowy organizmu. W kompleksowej pielęgnacji stosuje się tylko olejki o najwyższej jakości i właściwości oraz z kontrolowanych ekologicznie czystych upraw. Producenci muszą spełniać  wysokie kryteria i posiadać doświadczenie, posiadać doświadczenie i pozycję na rynku. Stosując olejki stymulujemy zmysł węchu  poprawiamy ogólne  samopoczucie, przez głębokie odprężenie, wyrównują stany emocjonalne. Tylko odpowiednie dobranie aktywnych olejków eterycznych oraz systematyczne stosowanie gwarantuje zachowanie młodości i dobrej kondycji skóry na długie lata.

Masaż twarzy, szyjii i dekoltu(demakijaż. Peeling i masaż ) czas 30 minut 35zł

Masaż całego ciała czas 60 minut   -90 zł

Szkolenia- kreowanie wizerunku w biznesie (od maja 2017)

Analiza kolorystyczna stylizacja – fachowa porada umożliwia właściwe dobranie harmonizującej z własna osobowością kolorystyki Kolor pełni ważną rolę w naszym życiu, ma wpływ na psychikę, jest istotnym elementem wyglądu. Profesjonalna analiza pomoże wybrać barwy i odcienie, które poprawiają  wygląd, odmładzają i podkreślają urodę.. Dopiero wtedy można dobrać właściwy kolor włosów i stworzyć harmonijny portret. (od maja 2017)

Sprzedaż kosmetyków- do utrzymania efektu zabiegu kosmetycznego, konieczna jest prawidłowo dobrana pielęgnacja .W naszej ofercie posiadamy kosmetyki do pielęgnacji po zabiegach jak i na każdy dzień. W celu uzupełnienia witamin i minerały  pomagamy dobrać  także suplementy diety.