Kosmetyczny Biskupiec | CZAS NA HERBATĘ
194
page-template-default,page,page-id-194,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

CZAS NA HERBATĘ

Od samego początku działalności specjalizujemy się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych oraz wszelkich akcesoriów do jej parzenia i przechowywania.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz mieszanki owocowe. W ofercie posiadamy szeroką gamę wszelkich akcesoriów niezbędnych do właściwego przygotowanie naparów w tym m.in. różnego rodzaju kubki, filiżanki, dzbanki, podgrzewacze, zaparzacze, filtry, puszki oraz pojemniki do przechowywania.

Sprzedaż wysokogatunkowych herbat oraz kaw na wagę, oraz wszelkich akcesoriów do jej parzenia i przechowywania.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz mieszanki owocowe. yerba mate, yerba mate paczkowana, rooibos , papacho.

Tu każdy znajdzie swoją ulubioną, najwartościowszą herbatę i kawę, która pobudzi zmysły i pozwoli odnaleźć najlepsze zalety aromatyczne wysokogatunkowych herbat i kaw z całego świata. Proponowane kawy są świeżo palone, co gwarantuje ich wysoką jakość, są to kawy smakowe i naturalne 100% Arabica. Na życzenie kawę mielimy.
Bez herbaty i kawy większość ludzi nie wyobraża sobie udanego dnia. Szczególnie cenne są jej właściwości prozdrowotne różnych herbat które nie tylko przyczyniają się do zachowania wewnętrznej harmonii organizmu, ale również dbają o nasz wygląd zewnętrzny. Doradzimy przy zakupie herbat zdrowotnych ziołowych.
Nasze herbaty i kawy są wyjątkowym prezentem na różne okazje.
Można także wykupić bon podarunkowy, wówczas odbiorca prezentu sam dokona wyboru.
Co tydzień wybrana kawa i herbata w cenie promocyjnej.