Kosmetyczny Biskupiec | ZABIEGI Z ZASTOSOWANIEM APARATURY KOSMETYCZNEJ
180
page-template-default,page,page-id-180,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

ZABIEGI Z ZASTOSOWANIEM APARATURY KOSMETYCZNEJ

Bdr- mezoterapia mikroigłowa. Dla klientów, którzy nie akceptują operacji plastycznych, bdr jest znakomitą alternatywą na uzyskanie efektów liftingu i pięknego wyglądu skóry. Dłonie kosmetyczki, w połączeniu z unikatową technologią i cennymi składnikami dermo kosmetyków tworzą niezwykłą syntezę .Istota zabiegu opiera się  na odkryciu technologii, która gwarantuje przyspieszenie i zwiększenie wchłaniania w skórze substancji zawartych w kosmetykach. Cera staje się bardziej wzmocniona i elastyczna i wzmacnia jej system immunologiczny.

Etapy zabiegu:

-oczyszczanie mleczkiem

-przygotowanie: zwiększenie zdolności skóry do absorpcji dzięki kwasom owocowym i mechanicznym peelingom.

Perforacja: mikroperforacja zewnętrznych warstw skóry za pomocą sterylnych mikroigiełek

Odżywienie i regeneracja: innowacyjne produkty o wysokiej skuteczności gwarantują optymalną przyswajalność.

Chłodząca, nawilżająca i łagodząca żelowa maska regenerująca.

Wyciszenie i relaksujące masaże: cyrkulacyjny(wywołuje drgania we wszystkich jej warstwach aż do mięśni. Powierzchowne  napięcia skóry rozluźniają się, pobudzeniu ulega krążenie krwi.)masaż drenujący(pomaga przyspieszyć usunięcie toksyn i produktów ubocznych przemiany materii, i zapobiega ich odkładaniu w tkance.

 

czas zabiegu-1,5-2 godz, cena 200-250 zł

T-away
Wskazania
Efekty to: odmłodzenie skóry, intensywna synteza kolageny i elastyny, rozjaśnienie cery, zmniejszenie przebarwień, wygładzenie drobnych zmarszczek, zmniejszenie rozszerzonych porów.

Ultradźwięki- umożliwiają lepsze wchłanianie preparatów kosmetycznych w skórę, dotyczy to związków wielocząsteczkowych, które w innych warunkach nie wnikają w głąb skóry. (poniżej tekst na kolorowo T-away i tekst

T-away- urządzenie do zabiegów medyczno-kosmetycznych. Medyczna korekta urody. Bezinwazyjne przeprowadzanie zabiegów bez ingerencji i skórę właściwą, jedynie w obrębie trzech warstw naskórka. Nowoczesna skomputeryzowana technika stosowana do: zamykania naczyń zabieg krwionośnych na twarzy: polega na przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego, gdzie dochodzi do skupienia się erytrocytów w strupek, który następnie goi się. usuwanie przebarwień, włókniaków, plam starczych na
dłoniach.

czas zabiegu 30 min, cena 50-100 zł

MIKRODERMABRAZJA-SKIN JET + ultradźwięki, mechaniczne ścieranie naskórka kryształkami kordunu. Nowe, zdrowe komórki stopniowo zastępują słabe i zniszczone komórki. Mikrodermabrazja uznana jest za bardzo efektywną metodę odmładzania skóry , redukcji przebarwień, blizn oraz zmian trądzikowych.

 

Czas 60 minut  cena 100-150 zł

Wskazania

Efekty to: odmłodzenie skóry, intensywna synteza kolageny i elastyny, rozjaśnienie cery, zmniejszenie przebarwień, wygładzenie drobnych zmarszczek, zmniejszenie rozszerzonych porów.

Ultradźwięki-  umożliwiają lepsze wchłanianie preparatów kosmetycznych w skórę, dotyczy to związków wielocząsteczkowych, które w innych warunkach nie wnikają w głąb skóry.

T-away-  urządzenie do zabiegów medyczno-kosmetycznych. Medyczna korekta urody. Bezinwazyjne przeprowadzanie zabiegów bez ingerencji i skórę właściwą, jedynie w obrębie trzech warstw naskórka. Nowoczesna skomputeryzowana technika stosowana do: zamykania naczyń zabieg krwionośnych na twarzy: polega na przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego, gdzie dochodzi do skupienia się erytrocytów w strupek, który następnie goi się. usuwanie przebarwień, włókniaków, plam starczych na dłoniach.

 

czas 30 minut, cena 50-100 zł